close
Breaking NewsLajme

IRONIA E FATIT/ Si Kejdi donte ta hiqte qafe motorrin që i mori jetën bashkë me Ergin

screenshot_20161122-004209

Na aksidentin tragjik të ndodhur mbrëmë, bashkë me këngëtarin Ergi Dini humbi jetën edhe Kejd Halili, djali i gazetares, poetes dhe pedagoges së njohur Erenestina Halili. Kejdi dhe Ergi, përkatësisht 21 dhe 22 vjec, nuk mundën t’u mbijetonin plagëve pas rrëzimit nga motorri. Por, siç raporton sot “Anabel”, historia e trishtë e djemve dukej sikur mund të ishte shmangur. Një ditë më parë, Kejdi kishte nxjerrë një njoftim në internet ku shkruante se kërkonte ta shiste motorrin. Targa e objektit të nxjerrë në shitje përkon me atë të publikuar nga autoritetet policore që ndodheshin në vendngjarje. Mirëpo, ironia e fatit deshi që pak orë më vonë, ky mjet të merrte jetën e të dy të rinjve.

00aa784efd6fdea1578e761193b74791
Tags : aksidentiergi dinikejd halili
loading...