• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Irina Shayk shtatzënë? Këto foto e vërtetojnë

Supermodelja Irina Shayk u përfol për një shtatzëni të mundshme gjatë kohës që sfilonte për ‘Victoria’s secret’. Ndërsa së fundmi paparacët e kanë kapur bukuroshen teksa dilte nga hoteli Beverly Hills dhe i dukej barku i fryrë. Burimet konfirmojnë se ajo është në muajin e tretë të shtatëzanisë. Gjithashtu ajo ka ekspozuar edhe unazën me diamant të fejesës.
Fotot e modeles vijnë pasi E!News raportoi se çifti i famshëm është në pritje të fëmijës së tyre të parë, dhe janë në dilemë nëse është vajzë apo djalë.

irina-shayk-1-300x450 irina-shayk-4-200x300 irina-shayk-2-244x300 irina-shayk-3-167x450