• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Interneti po “çmendet” me këtë foto të Obama-s gjatë pushimeve

8 vite si president, tani Obama i ka dhënë një periudhë relaksi vetes dhe familjes. Ish-presidenti ndodhet me pushime në ishujt britanik. Dhe sigurisht në pushime atë nuk mund ta shohim me kostumin serioz që jemi mësuar. Interneti po “çmendet” nga foto e Obama-s gjatë pushimeve pasi ai shfaqet shumë “cool” me një kapele në kokë të kthyer mbrapsht si çunak. Në Twitter foto është shpërndarë qindra herë dhe mesa duket edhe pas largimit Obama vazhdon të ketë vëmendje./revistawho.com

Screenshot_13

CLOSE
CLOSE