• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Instagram-in më të bukur në Shqiptari e ka një djalë dhe ai është…

Reperi nga Kosova Capital T, ka padiskutim profilin më të kuruar ndër shqiptarë në rrjetin social ‘instagram’. Nëse do t’i hedhësh një sy postimeve të tij në vitin e fundit do të vësh re ruajtjen e një teme në 3 fotografi, duke krijuar kështu një galeri fantastike që të fton ta shfletosh pa një pa dy. Që të bindeni, hidhni një sy fotove më poshtë dhe do ta kuptoni pse ‘instagram’-i i Kapos është i preferuari ynë. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE