• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Incidenti në skenë! Çfarë i ndodhi Gigi Hadid në Victoria’s Secret Fashion Show

Gigi Hadid dukej e mrekullueshme në pasarelën e Victoria’s Secret Fashion Show. Por nuk shkoi gjithçka vaj. Victoria’s Secret Fashion Show u transmetua ditën e djeshme në Paris. Modelet si Kendall Jenner, Bella Hadid, Irina Shayk etj sfiluan në pasarelën gjigande. Por Gigi Hadid vuajti nga një mosfunksionim i veshjes së saj. Një rrip prej veshjes së saj u shkëput. Megjithatë asgjë nuk u zbulua dhe Gigi e përballoi mirë situatën derisa mbaroi sfilatën. 

1480546318-syn-mar-1480544465-gigi-hadid-vsfs-malfunction-1480541572

1480546322-syn-mar-1480544474-gigi-hadid-wardrobe-malfunction-vs-fashion-show-1480541645