• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Incidenti i Era Istrefit, këngëtarja thyen këmbën (FOTO)

Temperaturat e ulta kanë bërë që toka të mbulohet nga akulli e për pasojë duhet të tregohemi të kujdesshëm nga rrëshkitja. Gjë që i ka ndodhur sot Era Istrefit. Këngëtarja e hitit “Bonbon” ka qenë në Brezovicë ku nga pakujdesia ka rrëshkitur dhe ka thyer këmbën. Era postoi një foto në Instagram ku ndodhet në spital dhe me këmbën e fashuar. “Tregohuni të kujdesshëm, gjithë kjo borë dhe akull.” -shkruan ajo. Kujtojmë se Brezovica është vendi ku Era ka xhiruar edhe klipin e këngës “Bonbon” që i solli famën botërore./revistawho.com

15965565_760249200797419_8122612556247441048_n