close
Breaking NewsLajme

INCIDENTI/ Era Istrefi reagon për herë të parë, zbuloni çfarë ka thënë

15284993_1283407645056355_9017004670862017292_n

Këngëtarja e hitit “Bonbon” ka qenë në Brezovicë ku nga pakujdesia ka rrëshkitur dhe ka thyer këmbën. Era postoi një foto në Instagram ku ndodhet në spital dhe me këmbën e fashuar. “Tregohuni të kujdesshëm, gjithë kjo borë dhe akull.” -shkruan ajo. Por shumë fansa të saj janë bërë merak për gjendjen shëndetësore të Erës. Ajo i ka qetësuar duke postuar një foto në Snapchat. “Njerëz jam mirë. Nuk keni pse shqetësoheni. Jam duke pushuar. Shume faleminderit për suportin dhe dashurinë tuaj”-ishte ky reagimi i parë i Erës.

15978673_275033526249750_1979876725_n
Tags : era istrefiincidentkembe
loading...