• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

I shpëtoi tragjedisë ajrore që u mori jetën 76 personave, por vdes pasi foli me gruan

Danilo, portieri i Chapecoenses u shpall i vdekur pak kohë më parë edhe pse ai ishte një nga 5 të mbijetuarit e tragjedisë ajrore në Kolumbi. Fillimisht numri i të vdekurve është raportuar të jetë 76, por me vdekjen e Danilos numri shkoi në 77 me vetëm 4 të mbijetuar. Danilo u nxorr prej rrënojave dhe u dërgua menjëherë në spital. Ai ishte në gjendje të fliste, madje komunikoi në telefon edhe me gruan e tij, por pak minuta më pas ai ndërroi jetë për shkak të një ataku kardiak.