close
Breaking NewsLajme

I preferuari i femrave, shikoni si dukej aktori turk gjatë adoleshencës

IMG_7603

Burak Ozcivit, i njohur ndryshe si ‘Kemali’ nga seriali ‘Kara Sevda’, është një nga meshkujt më të lakmuar në kinematografinë turke. Edhe pse ai i dha fund beqarisë pak ditë më parë, vazhdon të jetë i preferuari i femrave. Por si dukej Burak vite më parë dhe pa mjekët? Mund ta zbuloni në fotot më poshtë.

Tags : Burak Ozcivit
loading...