• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

I dha fëmijës pesë vjeçar makinën, ja çfarë ndodhi më pas…

Alex Dobson nga Australia, e ka lënë pesëvjeçarin Riley të kryej një manovër me veturë, që duke rrotulluar rrotat krijon shumë tym.

Krenar me këtë veprim, ai e ka postuar filmimin në YouTube, duke marrë vëmendjen e shumë njerëzve përfshirë edhe atë të policisë, transmeton Telegrafi.

Këta të fundit i kanë shkuar në shtëpi pas tri ditësh dhe e kanë marrë në pyetje, lidhur me lejimin e fëmijës të kryej një veprim të tillë me veturën e markës Holden.

Megjithëse manovra e njohur si ‘ndezje e gomave’ ka shkuar mirë, pasojat do të ishin të paparashikueshme nëse Riley do bënte vetëm një veprim të gabueshëm.

http://https://youtu.be/WwnWi0U4-C4