• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

I dashuri tradhton Dua Lipën nën ritmet e muzikës së saj

Pak ditë më parë Dua Lipa postoi një fotografi të ish të dashurit të saj Isaac Carew dhe menjëherë nisën aludimet për një rikthim të tyre. Këtë lajm fansat e këngëtares nuk e pritën aspak mirë dhe filluan ta paragjykonin pasi ajo theu rregullat të cilat ka thënë në tekstin e këngës “New Rules”. Por duket se Duas nuk do i ecë as këtë herë ky rikthim. Isaac Carew është fotografuar në një lokal nate në shoqërinë e një vajze teksa po kërcejnë nën ritmet e muzikës së Dua Lipës.

Kjo vjen menjëherë pasi ai dhe Dua janë fotografuar së fundmi bashkë në rrugët e Londrës, gjë që e dëshmonte se ata po e rikuperonin romancën./revistawho.com

CLOSE
CLOSE