• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

I dashuri i Khloe Kardashian, po pret fëmijë me ish të dashurën e tij

Khloe Kardashian së fundmi është parë me motrën e saj Kourtney Kardashian, nën përkujdesjen e sigurimit.

E kur është fjala për Khloe, lajmi i fundit është se i dashuri i saj Tristan Thompson është në pritje të një fëmijë me ish të dashurën e tij Jordy C.
“Tristan i tregoi Khloe’s për fëmijën”, ka thënë një burim për Us Weekly. “Ajo është e lumtur për këtë”.

“Khloe po kalon kohë të mirë me të, kështu që nuk dëshiron të ketë probleme”, vazhdoi më tutje burimi.
Një ditë më parë, Khloe ka folur rreth grabitjes që i ndodhi motrës së saj Kim gjatë javës së kaluar në Paris.

Ajo tha se Kim nuk është mirë, dhe se ende nuk po mund ta merr veten/Telegrafi/