• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Humbi jetën pak muaj më parë, zbulohen detaje mbi ceremoninë e varrimit të Aviciit

Në muajin prill u nda nga jeta Dj me famë botërore, Avicii. Familjarët e 28 vjeçarit kanë zbuluar se varrimi do të kryhet në qytetin e tij të lindjes, Stokholm dhe do të jetë një ceremoni shumë private.

“Familja e Bergling tashmë ka konfirmuar se funerali do të jetë privat, në prani të njerëzve që ishin më të afërt me Avicii, ata me mirësi kërkojnë që mediat të respektojnë këtë”-mësohet të kenë thënë burime pranë familjes së Dj suedez./revistawho.com

CLOSE
CLOSE