close
Breaking NewsLajme

HISTORIA/ Propozimi për martesë “një vrimë në ujë”, unaza përfundon në ujëvarë

2184874_img_818x455_2017_01_09_01_17_06_588404

Të paktën diçka është e sigurt, që ky çift e madje miqtë dhe familjarët e tyre, nuk do e harrojnë kurrë propozimin për martesë që u kthye në lajm. Një i ri amerikan kishte menduar ta bënte special propozimin për martesë. Isaiah Adams zgjodhi t’i kërkonte dorën të fejuarës së tij Grace në ujëvarat e Cunningham në Falls State Park në Maryland. Një vend magjik ky që tërheq mijëra turistë. Çifti u ngjit mbi një gur, ai u ul në gjunjë dhe i kërkoi të bëhej gruaja e tij. Ajo pranoi ndër lotë dhe ai nxorri unazën për t’ia vënë në gisht. Por unaza i ra nga dora e sigurisht u zhduk me rrjedhën e ujëvarës, përgjithmonë./ revistawho.com

2184874_l_6zj4

 

Tags : Propozimi
loading...