• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Henri Çili flet për lidhjen e re: Pranvera është vajzë e mirë por nuk martohem

Pronari i Universiteti Evropian të Tiranës Henri Cili, i ftuar në emisionin “Oktapod” të gazetarit Turjan Hyska në “Vizion Plus” ka folur për lidhjen e tij të re. Ai e prezantoi partneren për herë të parë publikisht në dasmën e princit Lekë disa ditë më parë. “Po në këtë moment jam në një lidhje të re po unë jam një personazh shumë i mërzitshëm kështu që…”, ka konfirmuar Çili. Pyetje së Hyskës për martesën ai është përgjigjur më një “JO” të madhe: Asnjëherë, në kuptimin do kem lidhje por… Sepse çdo gjë që ka martesa i realizon një lidhje kështu që s’ka nevojë. Pranvera është një vajzë shumë e mirë”, ka thënë ai.

h2_1476024363-8557288


Henri Çili i përgjigjet Zhejit e Bushatit dhe… by revistaime