• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Hedh poshtë thashethemet, Xhaka i Kombëtares: Nuk kam të dashur

Kohët e fundit futbollisti Taulant Xhaka është përfolur për jetën private. Siç shkruan sot “Bluetooth”, pati zëra se ai kishte nisur një lidhje dashurie me mbesën e motrave të famshme shqiptare, Inis dhe Ingrit Gjoni, Anais. Por asgjë s’është e vërtetë. Duke folur për këtë suplement, Xhaka ka deklaruar se nuk ka të dashur. “Thashetheme mund të bëjë kushdo por e vërteta është se unë jam singëll, pra s’kam të dashur”, ka thënë Xhaka.