• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Hajdutët hyjnë në shtëpinë e Shakirës dhe Pique, zbulohen sendet që janë vjedhur

Çifti i njohur Shakira dhe Pique janë përballur me një surprizë aspak të këndshme kur janë kthyer në shtëpinë e tyre, pasi ishin në Cologne të Gjermanisë për koncertin e këngëtares.

Sipas mediave spanjolle hajdutët kanë vjedhur bizhuteri të shtrenjta të çiftit, pasi kanë hyrë në shtëpi përmes dritares. “Daily Mail” shkruan: “Ata janë futur brenda shtëpisë ose përmes dritares ose ballkonit, në heshtje në mënyrë që të mos dëgjohen nga banorët ose fqinjët”.

Kujtojmë se pas kësaj situate, Pique do të udhëtojë sërish në Rusi për kampionatin botëror./revistawho.com

CLOSE
CLOSE