• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Grabitet shtëpia e reperit të famshëm

Një grabitje e ndodhur në Los Angeles kishte si synim shtëpinë e reperit të famshëm Soulja Boy. Ngjarja ka ndodhur në kohën kur reperi nuk ishte në shtëpi. Raporothet se janë vjedhur pothuajse 10 mijë dollarë në para dhe 12 mijë dollarë bizhuteri. Një konflikt i ndodhur së fundmi me Chris Bronë, ka hedhur dyshimet se kjo mund të jetë një hakmarrje.