• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“GQ Italia” cilëson tifozen shqiptare si femrën më tërheqëse në Europë, por ajo nuk është një vajzë e panjohur…

Nuk është më një rastësi që vajzat shqiptare të marrin vëmendjen e kamerave apo të jenë në fokusin e aparatit fotografik në kohën që luhen ndeshje futbolli.

Një rast si ky ka qenë ai i bukuroshes shqiptare, Erjona Sulejmani. Kjo e fundit është bashkëshortja e futbollistit shqiptar që luan si mesfushor me skuadrën e Zvicrës, Blerim Xhemajli. “GQ Italia” e ka klasifikuar Sulejmanin si femrën më tërheqëse të Europës, duke marrë parasysh edhe faktin që ajo është nënë e një djali të vogël. Fotografitë e Erjonës po bëjnë xhiron e rrjetit, ndërkohë që Shqipërisë dhe Kosovës i shtohet një tjetër aset në paraqitjen e bukurisë femërore në botë! /Blitz.al/

12524243-1712482122323382-9123620885561252585-n-225x300 12924443-1712482058990055-3878761752413049909-n-225x300