• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gjendet e pajetë, modelja në klipin e Majk kryen vetëvrasje

Me siguri e keni vënë re bukuroshen kaçurrelse që shfaqet në klipin ‘Qikita’ të reperit Majk. Ajo quhet Marija Çurçiç dhe ka kryer vetëvrasje në 11 nëntor të 2018-ës. Lajmi është publikuar në mediat serbe, por siç duket ka kaluar pa shumë vëmendje.

Rezultate imazhesh për marija curcic

Sipas ‘telegraf.rs’, 25-vjeçarja ka vuajtur prej kohësh nga gjendja e rënduar mendore, por arsyeja që fshihet pas vendimit fatal ende sot nuk është bërë publike. Marija u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Beograd, ku ishte varur me një litar.

Rezultate imazhesh për marija curcic

Ajo ka qenë e njohur si modele dhe imazh i disa ‘club-eve’, por në profesion ishte gazetare. Klipi i Majk është publikuar në 30 nëntor, por xhirimet janë bërë shumë më herët, rreth muajve të verës./revistawho.com