Gjendet baza e UFO-ve në Tokë


Një teori e çuditshme sugjeron se një anomali misterioze ka zbuluar se në Antarktidë mund të fshihet një vendqëndrim alienësh.

Teoria pothuajse e pabesueshme vjen nga një skuadër gjuetare alienësh, e cila deklaron se nazistët e kanë ndërtuar bazën në Antarktidë gjatës Luftës së Dytë Botërore, me qëllimin që të përdorej nga UFO-t.

Anomalia misterioze gjigante e Antarktidës ka një gjatësi prej 240 km dhe thellësi 850 metrash./tvklan.al

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password