• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gigi Hadid merr 1.3 milion dollarë për të prerë shiritin në një ceremoni inagurimi

Ato janë dy nga modelet më të paguara në industrinë e modës dhe duket se pagesat për vajzat kapin shifra marramendëse edhe kur duhet thjesht të presin një shirit.


E themi këtë pasi Gigi Hadid dhe Emily Ratajkowski janë paguar 1.3 milion dollarë secila, pasi kanë prerë shiritin për inagurimin e një qëndre tregtare në fshatin Nammos, i ndodhur në ishullin luksoz Mykonos.

Në ceremoninë e inagurimit morën pjesë edhe shumë personazhe me famë botërore.
Vajzat kanë marrë këtë pagesë ndërkohë që kanë kaluar edhe disa ditë pushimi në këtë ishull./revistawho.com