• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gigi Hadid joshëse në videon e re të kalendarit LOVE Advent (VIDEO)

Këtë vit kalendari LOVE Advent ka përfshirë shumë modele si Bella Hadid në një video aerobie, Chrissy Teigen në një video fitnesi, Kendall Jenner me bikini dhe çizme, Karlie Kloss me të brendshme të kuqe, Kim Kardashian në një video nga një planet tjetër, por Gigi Hadid mori vëmendjen ditën e djeshme me videon e postuar nga LOVE Advent. Gigi ishte veshur me të brendshme rozë teksa pozonte në një dhomë hoteli.