• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gëzuar nga shtëpia e Sarës dhe Ledionit! Familja “matchy-matchy” për festa, bashkë me qenushin (FOTO)

Të rinj, të bukur, të dashuruar dhe sapo të bekuar me një fëmijë. Kështu i gjeti Viti i Ri Sara Hoxhën dhe Ledion Liçon. Ata na urojnë “Gëzuar” me pozën më të bukur ndonjëherë. Familja e re dhe e lumtur shfaqen në shtëpinë e tyre pranë pemës. Ajo që bie në sy është kombinimi i tyre, përfshirë edhe qenushin e Ledionit./revistawho.com

screenshot_37