• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Getoar Selimi urim të ndjerë për nënën e tij: Shumë faleminderit për të gjitha

Getoar Selimi, një nga reperët më të njohur në Shqipëri dhe Diasporë kohët e fundit ka marrë gjithë vëmendjen mediatike për lidhjen me bukuroshen e ekranit, Marina Vjollca. Sot, Geti ka bërë një urim shumë të ndjerë për nënën e tij, në ditën e saj të lindjes ku shkruan:

“Nuk pershkruhet me fjalë ajo se çfarë kam për të thënë dhe uruar ty! Nënë e dashur të uroj ditëlindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur, Shumë Urime për Ty dhe Shumë Faleminderit për të gjitha që ke bërë për mua! Të Dua Shumë NËNA IME!”.

Fotoja e publikuar nga reperi është shkrepur në ambientet sallonit unik të syzeve “Optika 1”. Nuk e dimë nëse syzet janë dhurata e e ditëlindjes, por Geti dhe Marina janë klientë të rregullt të kësaj optike që sjell gjithnjë koleksione të veçanta.

A photo posted by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on