• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Genta romantike, surprizë në aeroport për dikë të veçantë (FOTOT)

Mbrëmja e djeshme ishte e veçantë për Gentën. Me një buqetë me trëndafila të kuq këngëtarja surprizoi motrën e saj në aeroport. Në videot e postuara në Insta Story shfaqen motrat duke u përqafuar dhe Genta e cila duket se e ka marrë malli shumë për motrën. Për ata që nuk e njohin motra e Gentës quhet Mani dhe është modele. Ajo ka realizuar para disa kohësh një set fotografik me Fadil Berishën dhe madje ka marrë pjesë në klipin e Gentës “Shkunde tunde”. Prej vitesh ajo jeton në SHBA./revistawho.com