• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Genta Ismajli: Këngëtarja më e bukur pas meje është…

Genta Ismajli, këngëtarja e cila së fundmi është përfolur për ndërhyrjet plastike që mund të ketë kryer ka pranuar se është një tjetër artiste që e konsideron shumë të bukur.

Në emisionin “Shiko kush luan” në “Top Channel” e pyetur se kush mendonte se ishte këngëtarja më e bukur përveç vetes, Genta ka thënë “ëëmm, Eni Koçi”.

Këngëtarja në çdo dalje të saj nuk ngurron të tregojë natyrën sportive dhe pa komplekse që e karakterizon.