Gena feston 44-vjetorin mes miqve artistë (Fotot ekskluzive nga festa)


Gena Lito, artisti i shumëkërkuar i muzikës ‘live’ feston sot 44-vjetorin e lindjes. Këngëtari i disa hiteve, një ndër më të paguarit në diasporë, ka zgjedhur që këtë gëzim ta ndajë me miqtë e tij artistë. Fotot që sjell revistawho.com janë ekskluzive dhe në to duken qartë këngëtarët e ftuar, si: Aurela Gaçe, Soni Malaj, Endri Prifti, Devis Xherahu, Rozana Radi, etj. Festa u organizua nga bashkëshortja e këngëtarit. “WHO” i uron edhe 100 vite të lumtura këngëtari me sa më shumë prodhime të suksesshme muzikore.

image

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password