close
Breaking NewsLajme

Gazetarja e famshme e kronikës i jep fund martesës, rrefimi i Anduena Llabanit: Jam singëll

15065121_196637214123612_1498762334_o

Gazetarja e njohur Anduena Llabani, në një intervistë për “Vip Zone” ka folur rreth marrëdhënies me bashkëshortin e saj dhe sakrificat që i është dashur të bëjë në lidhje me profesionin. E pyetur nga gazetarja Eva Murati se si është marrëdhënia me babain e djalit të saj, gazetarja deklaroi se nuk jetojnë më bashkë. Përsa i përket sakrificës në lidhje me gazetarinë Anduena Llabani është përgjigjur kështu: “Jam singëll, nuk të duket sakrificë?!

Tags : anduena llabanisingle
loading...