close
Breaking NewsLajme

Fustani me fibra optike. Trend i 2016…

d5da0a0830783da08dd58e3d5126c4e3

Moda ndryshon dhe risitë në fushën e modës n mahnisin çdo vit e më shumë. Trend i këtij viti është fustani me fibra optike. Fustan që shndërrit në errësirë. Të gjithë e kemi ëndërruar një fustan të tillë dhe tani falë stilistëve kjo është e mundur. Një ndërthurje mes teknologjisë dhe modës. Këtë risi e solli për herë të parë aktorja Claire Danes në Met Gala.

claire-danes1
Tags : fustan
loading...