• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fushata e re e yllit të Playboy, Pamela Anderson: ‘Bëni seks më të mirë, mos shihni më porno’

Ylli i revistës Playboy, Pamela Anderson ka folur në një intervistë për “This Mornign” lidhur me fushatën e rë që ajo ka ndërmarrë. Ajo ka rrëfyes sesi është ndier kur është abuzuar seksualisht gjatë një lidhjeje të mëparshme.

Ajo është ndalur gjatë në efektin negativë që kanë filmat porngrafikë në jetën seksuale të të rinjve ditët e sotme.

“E di që dhe unë jam pjesë e këtij problemi. Unë duhet të ndalojë këtë situatë, pasi kam qenë në kopertinën e Playboy si dhe kam pasur një regjistrim seksi që është vjedhur nga shtëpia ime dhe është publikuar në gjithë botën. Njerëzit kanë parë gjëra që nuk duhet të shikonin.”

Ajo i ka bërë thirrje të gjitha burrave të heqin dorë nga porton pasi kjo gjë po shkatërron dashurinë./opinion.al