• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO+VIDEO/ Natë shumë e veçantë për Dafinën, feston mes yjeve të famshëm

E dashur për shqiptarët kudo në botë, Dafina Zeqiri po punon fort që emri i saj të marrë përmasa ndërkombëtare. Mbrëmja e djeshme ka qenë tepër e veçantë për të, teksa ka festuar në mesin e artistëve të huaj. Ajo ka qenë e ftuar në ditëlindjen e menaxherit të The Weekend, Tony Sal. E rrethuar nga personazhe të famshëm si Massari, French Montana, Belly etj duket se këngëtarja e ka shijuar pa masë këtë natë.  “Nata e sotme ishte e pabesueshme dhe e mrekullueshme…faleminderit!”- ka shkruan ajo në Instagram. Mbase në të ardhmen Dafina do të na surprizojë me ndonjë bashkëpunim shumë të suksesshëm.

15043677_342073716174092_1515427919894151168_n

 

 

A video posted by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

A video posted by DAFINA (@dafina.zeqiri) on