• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO+VIDEO/ Kur rastësia të detyron të takosh ish-të dashurin, sapo i ndodhi Bella Hadid në mes të skenës

Modelja Bella Hadid dhe këngëtari The Weeknd janë ndarë por ja që puna i detyron të shihen me njëri-tjetrin. Pikërisht sot në spektaklin e “Victoria’s Secret” në Paris, ku The Weeknd (emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye) përformon për të dytin vit radhazi, Bella Hadid sfilon. Siç raportojnë mediat amerikane, vetëm pak më parë ndodhi performanca e tij, në një kohë ku parakaluan modelet, përfshirë dhe ish-e dashura bukuroshe. Nga fotot shihet se Bella e priti e buzëqeshur këtë takim të rastësishëm në mes të skenës. Ata deklaruan ndarjen më 10 nëntor pas më shumë se një viti lidhje dashurie.

1480541139-syn-xxx-1480539940-bella-hadid-weeknd-victorias-secret-1-1480538734

1480541151-syn-xxx-1480539915-bella-hadid-weeknd-victorias-secret-6-1480539181

1480541166-syn-xxx-1480539928-bella-hadid-weeknd-victorias-secret-2-1480538774

1480541118-syn-xxx-1480539958-bella-hadid-weeknd-victorias-secret-5-1480538667

 

Un video pubblicato da Rosie Fortescue (@rosiefortescue) in data: