• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO+VIDEO/ Ҫfarë bëri 10-vjeҫarja shqiptare që fitoi zemrën e Shakira-s?

Erza Mehmetaj nuk është një emër i padëgjuar për publikun. Shumë prej videove të saj duke kërcyer janë shpërndarë jo vetëm nga miq e të afërm në rrjetet sociale, por edhe shumë emra të njohur e personazhe të famshëm. Erza, falë talentit të saj, ka fituar me mijëra fansa në profilin e saj në Instagram.  Së fundmi, video e Erzës duke kërcyer këngën e Shakirës “Waka Waka” është pëlqyer edhe nga vetë artistja kolumbiane. Shakira e ka parë videon e Erzës dhe e ka pëlqyer. Natyrisht, për një emër si ajo, nuk është pak edhe një LIKE i ҫfarëdoshëm në Instagram, shkruan “Class”. Ndaj edhe Erza, pasi është gëzuar shumë që këngëtarja i ka pëlqyer vallëzimin, ka shkruar se nuk mund ta besojë këtë që i ka ndodhur.

e22d75e4bb5d83cbd92811a029962e14