• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Zbulohet sekreti i linjave perfekte të Irena Kitës, blogerja stërvitet me spikerin seksi

Avokatja bukuroshe Irena Kita është e famshme në Shqipëri jo vetëm për shijen e hollë në të veshur por edhe për linjat e saj. Nënë e një vajze, blogerja gëzon forma perfekte trupore. Sigurisht që përveç geneve të mira, pas këtij trupi të bukur fshihet edhe investimi i një gruaje që ushtrohet rregullisht. Por siç ka zbuluar sot në “Insta Story”, Irena nuk stërvitet vetëm. Ajo ka një shok po aq të famshëm dhe seksi që e shoqëron në ushtrime. Ai është spikeri i lajmeve në Tv Klan, Drini Zeqo.

15978292_1567815296568939_783421938_n 15978735_1567806293236506_1272628301_n-1

 

CLOSE
CLOSE