close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Zbulohet frika më e madhe e Angeline Jolie dhe Brad Pitt

397224c500000578-3842394-an_eye_out_the_couple_was_very_worried_about_who_goes_near_their-m-44_1476695741214

Angeline Jolie dhe Brad Pitt kishin gjithmonë frikën se dikush mund t’ua rrëmbente fëmijët një ditë dhe të kërkonin dëmshpërblim më pas për t’i liruar. Kjo deklaratë vjen nga ish­truproja i çiftit i cili duke folur për “Daily Mail” ka zbuluar detaje nga familja tashmë e shpërbërë pasi Angeline ka kërkuar divorcin ndaj Pitt. Mark Billingham, një ish­ushtar i dekoruar nga ushtria britanike e Walsall, kaloi gati 18 muaj në krye të sigurisë për çiftin hollivudian dhe gjashtë fëmijët e tyre. Ai ka thënë se masa të ashpra sigurie janë marrë për të siguruar se nuk do t’u ndodhte gjë. Sipas gazetarit të “The Sun”, Jen Pharo, Billingham tha: “Shqetësimi më i madh për ta ishte rrëmbimi i fëmijëve, dhe kjo ka të bëjë e gjitha me paratë”. Billingham tha se Pitt dhe Jolie, ia kishin besuar fëmijët aq shumë sa që ai ishte shumë i lidhur me ta, dhe se mund t’i merrte fëmijët me vete kudo që shkonte’. Billingham tha se ka shpenzuar aq shumë kohë me fëmijët e çiftit, sa tha se ndjehet sikur “i ka lindur vetë atë, në thelb ishte si nje baba per ta”./ Panorama

3972246400000578-3842394-image-a-21_1476665526690
397224cd00000578-3842394-bonded_mr_billingham_said_he_felt_like_he_fathered_the_children_-m-45_1476695754906
397224b100000578-3842394-defensive_pitt_and_jolie_pictured_here_in_2011_in_new_orleans_we-m-43_1476695723388
3972246800000578-3842394-careful_pitt_52_and_jolie_41_were_fearful_their_children_could_b-m-42_1476695703222
3973bdb800000578-3842394-image-m-57_1476696000578
3973b9b200000578-3842394-image-a-59_1476696089594
3973b9ae00000578-3842394-image-a-58_1476696085159
3972fcc900000578-3842394-opening_up_mark_billingham_pictured_middle_on_channel_4_s_sas_wh-m-2_1476683459609
Tags : Angelina Joliebrad pittfrika
loading...