• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Ylli i adoleshentëve të viteve 2000 prezanton në dashurin 30 vjet më të madh

Ylli i adoleshentëve të viteve 2000, protagoniste në disa seriale e filma për të rinj, Ashley Olse është e dashuruar. Bësojmë ju kujtohen fare mirë dy binjaket e famshme bionde. Pikërisht njëra prej tyre është bërë lajm për lidhjen e saj. Ajo ka vendosur të dalë hapur përkrah partnerit të saj të ri, që në fakt është 30 vite më i madh në moshë. Lidhja e tyre u konfirmua në fillim të këtij muaji dhe duket se Ashley Olsen nuk ka ndërmend të fshihet më teksa është fotografuar me, Richard Sachs, 58 vjeç teksa shijonin pushimet e para së bashku në St Barths. Aktorja 30-vjeçare shihet tek ecën në krah të financierit, i cili kishte hequr edhe këmishën. Muajin e shkuar, një burim tha për “Page Six” se çifti ishin parë duke qëndruar pranë njëri-tjetrit pas një sesioni në palestër, dhe mendohet se këtu ka nisur edhe lidhja mes tyre.

631571__s1za-l2zg

631571__bkzpbu3zl

631571__bksnw8hfx