• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ VIP-at që s’i keni parë deri tani në dasmën e Princit, Nga Ardit Gjebrea tek Soni Malaj e Olta Gixhari

Sigurisht që dasma e Princit Leka me partneren e tij Elia Zaharia është kryefjala e ditës në mediat shqiptare. E gjithë ceremonia është zbardhur hap pas hapi, e një lumë lajmesh e komentesh kanë vërshuar prej mëngjesit të sotëm. Por nuk i keni parë akoma të gjitha. Në këtë artikull po iu sjellim fotot e të ftuarve VIP në dasmën mbretërore, për t’ua lënë ju komentin për veshjen dhe look-un e secilit.

14627868_10207448345070107_193373396_n

Marsela Cibukaj

14610608_10207448345110108_1281397250_n

Mariza Ikonomi

14608060_10207448345270112_1661289668_n

Soni Malaj

14628224_10207448345230111_134404124_n

Olta Gixhari

14555975_10207448345310113_1212718780_n

Rona Nishliu

14593197_10207448345350114_212784359_n

Rudina Magjistari

14610731_10207448347470167_422445997_n

Ardit Gjebrea dhe Anila Gjebrea

14550888_10207448404991605_1182998336_o

“Keli Band”, Vikena Kamenica, Marsela Cibukaj, Kamela Islamaj