• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Vajza e këngëtares, kopje e nënës së saj. E gjeni dot e bija e kujt është?

Bukuroshja që shihni në këtë foto, ka të njëjtët sy e të njëjtin portret si nëna e saj. Ajo quhet Doa dhe është e bija e këngëtares Edona Llalloshi. Kjo foto e së bijës ka qenë edhe urimi për festat i artistes nga Prishtina. Edona është nënë e dy fëmijëve e ndonëse angazhohet më pak se dikur në muzikë, ajo nuk është shkëputur kurrë prej saj duke publikuar vazhdimisht këngë e videoklipe.

542181_368152186613346_1375481925_n

15228107_1509325385751264_2121327846_n