close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Uron dhe Floriana Garo, bukuroshja e Klan-it për “Vit të Ri” në Maldive

screenshot_46

Nëse ka një personazh të famshëm që ka “ditur” ta zgjedhë vendin se ku do presë vitin që po troket, ajo ështe Floriana Garo. Bukuroshja e televizionit Klan, na uron duke buzëqeshur nga Maldivet. Ka qenë vetë ajo që ka zbuluar ku ndodhet përmes një postimi në Instagram. “Gëzuar Vitin e Ri miqtë e mi”, ka shkruar moderatorja e “Jo vetëm modë”. Më herët Garo ka publikuar edhe poza me bikini nga plazhet e bukura duke shfaqur një fizik të shkëlqyer.

screenshot_45 screenshot_43 screenshot_44
Tags : floriana garo
loading...