• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Tuna dhe Mimoza Shkodra bëjnë “xing”, kujt i shkon më shumë fustani?

Nuk është e para herë që vajzave tona të famshme, iu qëllon që të shfaqen në ekran me të njëjtën veshje. Kjo i ka ndodhur së fundmi dy këngëtareve seksi Tuna dhe Mimoza Shkodra. Të dyja kanë veshur të njëjtin fustan ose më saktë thuajse të njëtin. Sigurisht që është po ajo copë e qepur në modele që janë të ndryshme por sërish ngjasojnë pak. Tuna e ka veshur ditën kur prezantoi këngës e saj “Duam” tek “E diela shqiptare”, ndërsa Mimoza gjatë performancës së një prej programeve festive të Vitit të Ri. Si ju duket, kujt i shkon më shumë?

auto_mimoza_shkodra1482945443

auto_tuntun-e14829400157041482945440