close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Të dashuruar e të “çmendur”, Gjiko dhe Elita Rudi argëtime të rrezikshme në dëborë

15970367_1568771499806652_13020424_n

Siç ju njoftuam edhe më herët, në bazë të fotografive që prezantuesja kosovare Elita Rudi dhe reperi Gjiko publikojnë në rrjetet sociale, mendohet se ata janë bashkë me pushime. Çifti ndodhen në një vend me dëborë dhe duket se po kënaqen shumë. Të dy të rinj dhe energjikë ata kanë zgjedhur një mënyrë të pazakontë argëtimi. Gjiko ka lidhur pas makinës së tij një slitë dhe tërheq Elitën mbi të. Ndonëse e rrezikshme, moderatorja bukuroshe duket nga videot e “Insta Story” se i ka shijuar shumë këto xhiro.

15970532_1568771439806658_1228807411_n 15978997_1568771456473323_1540772562_n 15995336_1568771506473318_1984674769_n
elita-gjiko-1-696x341
Tags : elita rudigjiko
loading...