• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Taylor Swift, Dakota Johnson apo Michelle Obama? Ja cilat yje u veshën më bukur në parakalimet e tapetit të kuq për 2016

Oskar, Festivali i Kanës, mbrëmjet Gala, okazionet nuk kanë munguar edhe këtë vit për parakalimet e Vipave në tapetin e kuq për vitin 2016. Gara është gjithmonë e fortë dhe shpesh e shoqëruar me kritika, por cilat janë veshur më bukur? Si më poshtë po ju zbulojmë 30 veshjet më të bukura të vitit që po lëmë pas, sipas www.elle.fr.

bella-hadid-en-alexandre-vauthier-a-cannes blake-lively-en-burberry-au-met-ball blake-lively-en-vivienne-westwood-a-cannes dakota-johnson-en-dior-aux-baftas diane-kruger-en-giambattista-valli-au-new-york-city-ballet-gala diane-kruger-en-naeem-khan elle-fanning-en-zuhair-murad-a-cannes gigi-hadid-en-atelier-versace-aux-british-fashion-awards gwyneth-paltrow-en-gucci-au-gala-du-lacma jennifer-lawrence-en-dior-a-l-avant-premiere-de-passengers jessica-alba-en-valentino-au-baby2baby-gala jessica-chastain-en-alexander-mcqueen-a-cannes julianne-moore-en-givenchy-a-cannes kate-bosworth-en-jil-sander-a-new-york kate-middleton-en-self-portrait-a-l-avant-premiere-de-a-street-cat-named-bob kendall-jenner-en-elie-saab-a-cannes kerry-washington-en-brandon-maxwell-aux-emmy-awards kirsten-dunst-en-valentino-a-cannes lea-seydoux-en-louis-vuitton-a-cannes marion-cotillard-en-stella-mccartney-a-l-avant-premiere-de-allies michelle-obama-en-versace-a-la-maison-blanche naomi-watts-en-armani-prive nina-dobrev-en-marchesa-au-met-ball penelope-cruz-en-versace-a-l-avant-premiere-de-zoolander selena-gomez-en-prada-aux-american-music-awards soko-en-chanel-a-cannes taylor-swift-en-julien-mcdonald-aux-country-music-awards vanessa-paradis-en-elie-saab-a-cannes viola-davis-en-marchesa-aux-emmy-awardslily-james-en-marchesa-aux-golden-globe