FOTOT/ Shtëpi në zonën më luksoze të Tiranës, Enca publikon pamje


Edhe pse në moshë të vogël, Enca është ndër këngëtaret më të angazhuara dhe më të paguara në industrinë muzikore. Ajo na ka prezantuar me shtëpinë e saj të re, e cila ndodhet në një nga zonat më luksoze dhe të qeta të Tiranë. Nga pamjet e publikuara shtëpia duket të jetë e rrethuar nga gjelbërimi./revistawho.com

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password