close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Shtëpi në zonën më luksoze të Tiranës, Enca publikon pamje

enca-2-optimized

Edhe pse në moshë të vogël, Enca është ndër këngëtaret më të angazhuara dhe më të paguara në industrinë muzikore. Ajo na ka prezantuar me shtëpinë e saj të re, e cila ndodhet në një nga zonat më luksoze dhe të qeta të Tiranë. Nga pamjet e publikuara shtëpia duket të jetë e rrethuar nga gjelbërimi./revistawho.com

Tags : encaShtepi
loading...