close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Rishfaqet çifti Nano, ja sa ka ndryshuar Xhoana me disa kilogramë më shumë

83d789209b46d76fcef43bbb38dd4ad3

Çifti Fatos dhe Xhoana Nano, është rikthyer sërish në Tiranë ku kanë qenë të ftuar në inaugurimin e një hoteli të ri në kryeqytet. Ata janë fotografuar krah njëri-tjetrit teksa shihen të veshur mjaft elegantë, shkruan “Panorama”. Gjithashtu bie në sy ndryshimi në peshë i Xhoanës edhe pse ajo vazhdon të mbetet tepër e bukur.

c8b09085c747f3a631da8090975e23bd
9426b7fa48ddde0ce658cd642fcb9126
loading...