• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Riselda seksi me bikini të kuq, çifti Sejdija puthje të nxehta në Dubai

I janë larguar Tiranës së ftohtë dhe viti 2017-të duket se do t’i gjejë në Dubain e bukur. Çifti Ajdin dhe Riselda Sejdija bashkë me djalin po bëjnë pushime dimërore por në plazhe e pishina duke marrë rreze dielli. Çastet e tyre të lumtura, Riselda kujdeset që t’i ndajë me mijëra ndjekësit e Instagram. Ajo shfaqet shumë seksi me bikini dhe e lumtur teksa shkëmben me bashkëshortin puthje të nxehta.

15731095_1554341454582990_257709164_n

15731554_1554341477916321_2065625283_n

15731555_1554341491249653_335329802_n

15750301_1554341501249652_411147857_n

15782188_1554341521249650_1333867550_n

15782296_1554341451249657_666674218_n