close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Puthjet dhe përqafimet e çifteve të njohura, pritje romantike e Vitit të Ri

681f62d75a5cca9a935887b2718afd33

Disa shtete e kanë traditë që sapo nis viti i ri, kur fillojnë fishekzjarrët në orën 00.00 të puthesh me njeriun e zemrës, megjithatë, edhe sikur mos ta njohësh traditën, nëse ke pranë njeriun e zemrës, dëshira për një përqafim apo puthje është njerëzore. Erion Veliaj ka qenë mes detyrës dhe festës natën e ndërrimit të viteve, kur e ka shoqëruar edhe Ajola Xoxa dhe angazhimi nuk i ka penguar për të pasur një çast romantik.

Disa çifte shqiptare kanë ndarë çastet e ngrohta romantike, së bashku në pritje apo në fillim të vitit të ri.

2f95acf62e94c050223adb47e4e7de2d

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë qenë në Londër, si edhe çifti tjetër Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku.Emina Çunmulaj e ka ndërthurur romanticitetin me humor në këtë foto me bashkëshortin e saj. Ndërsa Gigliola Haveriku ka ndarë një foto pranë pemës me Amosin, bashkë me premtimin “gjithmonë pranë teje”. Edhe modeja shqiptare Afërdita Dreshaj ka uruar me dashuri!

15841585_1560256263991509_1106349007_n
15841729_1560256260658176_1579889245_n
15871093_1560256243991511_445695088_n
15841462_1560256247324844_1375059583_n
15879088_1560257293991406_2057586237_n

 

 

 
Tags : puthje
loading...