close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Pushime dimërore në plazh, këngëtarja 41-vjeçare shfaqet superseksi

3bdcd6bf00000578-0-image-a-8_1483605599614-636×356

Me të drejtë italianët thonë se jeta nis në moshën 40 vjeç, aq më tepër nëse i referohemi një ylli që kjo etapë e jetës e ka gjetur në formë të shkëlqyer. Po flasim për këngëtaren Fergie e cila i ka lënë të gjithë me gojë hapur, me trupin superseksi nën bikinin jeshil. Këngëtarja është duke kaluar pushimet dimërore me bashkëshortin, Josh Duahmel dhe ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me performancën e saj prej 41-vjeçareje seksi./ revistawho.com

screenshot_1-18
3bda99df00000578-4089226-image-a-43_1483573980511
3bda98a600000578-4089226-image-m-5_1483571617613
3bda9b7500000578-4089226-image-m-45_1483573998414-1
3bda9ae500000578-0-image-m-60_1483572547534
3bda9a9100000578-4089226-image-a-3_1483573255029
Tags : fergie
loading...