close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Prindërit Riselda Sejdisë në superformë, do të habiteni nga nëna e saj

screenshot-15_1479552881-3472496

Nëse keni parë koreografen Riselda Sejdia, me siguri pas luksit në të cilin jeton, në sy bien linjat seksi, por edhe bukuria. Kjo e fundit, një gen i trashëguar nga e ëma, e cila edhe pse i ka kaluar të 50-tat mbete në super formë, shkruan “Panorama”. Për të mos folur pastaj për të atin. Në këto foto prindërit e saj, si Nila edhe Vali, janë në një formë shumë të mirë fizike dhe mamaja e Riseldës nuk ndjen asnjë lloj kompleksi të tregojë asetet si një gjyshe seksi që është.

screenshot-6_1479552860-1731675
screenshot-7_1479552852-1655812
fotoja_sejdini
Tags : riselda sejdia
loading...