• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Poni për festa në Amerikë, shkel dollarët me këmbë

Këngëtarja nga Vlora Poni, është ndër artistet më të paguara të momentit. Ky nuk është vetëm një aludim i yni por një fakt konkret, për të cilën ka madje edhe prova. Këto ditë ajo është ftuar të këndojë për festat e pavarësisë në Shtetet e Bashkuara, atje ku shqiptarët i presin me shumë mall artistët që këndojnë shqip. Nga Instagrami i këngëtares shihet se koncertet e saj atje kanë qenë të suksesshme, të mbushura plot me njerëz por edhe me dollarë. Të pranishmit i kanë hedhur Ponit shumë kartmonedha gjatë performancave, sa ajo i ka shkelur me këmbë.  Hedhja e parave gjatë kërcimit, është një traditë shqiptare që nuk praktikohet vetëm në dasma por kudo ku ka gëzim dhe festë.

poni-1